Засіб від мурах Mrowkotox

Засіб від мурах Arox

30885
175,00 ₴

Препарат Mrowkotox від мурах - продукт для боротьби з мурахами у вигляді мікрогранул без запаху. Він має широке застосування: розсипання, розпилення 
і розливання. 

Замовлення в один клік

Препарат Mrowkotox від мурах - продукт для боротьби з мурахами у вигляді мікрогранул без запаху. Він має широке застосування: розсипання, розпилення 
і розливання. 

Яскравий ефект досягається через 10 хвилин після використання продукту і зберігається до 90 днів після застосування. 

Для використання на поверхні: бетон, кераміка, грунт і дерево. Мурашки активно поїдають порошок, а також несуть в свої гнізда безпосередньо до матки, в результаті чого знищується все поселення.

Спосіб застосування
Використовувати в місцях проживання і на шляхах мурах, в щілинах та тріщинках підлоги біля гнізда. Продукт можна використовувати в приміщеннях і на відкритому повітрі, за умови, що він не прибиратиметься (наприклад, дощем) з місця, де він використовується.

Посипання: посипати тонким шаром препарату в кількості 20 г / м2. При необхідності повторюйте процедуру кожні 2-3 тижні. Посипайте навколо охоронюваних територій. Для підтримки інсектицидної активності (захисту від комах) не очищайте поверхні, на які наносився продукт.

Розпилення: Змішати продукт в розпилювачі в пропорції 100 г мікрогранул / 1 л води. Розприскайте його по поверхні.
Дозування: 1 л розчину / 5 м2 поверхні.

Полив: тільки для зовнішнього використання. Перемішайте продукт з водою в пропорції 20 г / 1 л води. 
Дозування: 1 л розчину на 1 м2 поверхні. Щоб припинити біоцидну активність, очистіть поверхні миючим засобом. 

Перед початком процедури приберіть всі продукти харчування та корми, а також худобу та домашніх тварин, іграшки, розгорнуті страви та інші предмети комунальної потреби. 

Використовувати в добре провітрюваних приміщеннях. Не допускати потрапляння в навколишнє середовище, каналізацію та водостоки.

Вид засобу
Порошок
Об'єм
250 г
Новий товар
1
Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння