Набір садових інструментів з нержавіючої сталі
Набір садових інструментів з нержавіючої сталі

Набір садових інструментів з нержавіючої сталі Spear&Jackson

HANDTOOLSET1
1 000,00 ₴

Цей набір з лопатки і вилок з нержавіючої сталі Spear & Jackson ідеально підходить для посадки, вирощування та прополки в горщиках, на клумбах і бордюрах.

Замовлення в один клік

Цей набір з лопатки і вилок з нержавіючої сталі Spear & Jackson ідеально підходить для посадки, вирощування та прополки в горщиках, на клумбах і бордюрах. І лопатка і вилка для бур'янів оснащені дзеркально відполірованими голівками для захисту від іржі і мінімальної адгезії до грунту, а також оснащені зручною дерев'яною ручкою в традиційному стилі.

Особливості:

  • Пара необхідних інструментів для посадки і прополки, що ідеально підходять для використання на бордюрах, клумбах і горщиках.
  • Дзеркально відполіровані головки з нержавіючої сталі для захисту від іржі і мінімальної адгезії до грунту
  • Погодостойкость ручки з твердої деревини для більшої міцності
  • Міцні шкіряні браслети

Основи Spear & Jackson були закладені в 1760 році, так як наш багаторічний досвід та інновації призвели до досвіду в області матеріалів і розробок, який знаходиться сьогодні в компанії; і «постійні інновації» лежать в основі ідеології компанії. Це прагнення поліпшити матеріали і продуктивність продукції можна побачити по-різному в трьох тисячах ліній компанії.

З 1760 року організація пройшла великий шлях, і тепер Spear & Jackson Group виробляє і поширює садові інструменти, метрологічне обладнання, інструменти для обробки деревини, інструменти для металообробки, пильні полотна і магнітне обладнання. Spear & Jackson, що має підрозділи в Англії, Франції та Австралії, є всесвітньо відомим брендом, який поширює продукцію по всьому світу.

Інструменти виготовлені відповідно до високих стандартів якості і пропонують чудове обслуговування і довговічність; гарантовано від дефектів виробництва, за умови нормального зносу і за умови розумного догляду та обслуговування.

Новий товар
1
Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння