Садові ножиці Comfort
Садові ножиці Comfort

Садові ножиці Comfort Spear&Jackson

4252GSSF
500,00 ₴
Ці легкі садові ножиці призначені для дрібних робіт зі різання в саду.

Замовлення в один клік

Ці легкі садові ножиці призначені для дрібних робіт зі різання в саду. У садових ножиць міцні леза з вуглецевої сталі і амортизатор для простоти використання. Великі ергономічні ручки забезпечують зручну різання для великих або маленьких рук, а яскравий колір не дозволить їм загубитися в саду.

Фіксатор забезпечує додаткову безпеку, коли ніжніци не використовуються, а хромовані леза збережуть тривалу гостроту.

Основи Spear & Jackson були закладені в 1760 році. Роки розробок, злетів і падінь, інновацій призвели до великого досвіду, яким володіє компанія на поточний момент. «Постійні інновації» лежать в основі ідеології компанії. Прагнення поліпшити матеріали і продуктивність продукції можна побачити у всіх категоріях товарів компанії. З 1760 року організація пройшла великий шлях, і тепер Spear & Jackson Group виробляє і поширює садові інструменти, деревообробний інструмент, металообробний інструмент та ін.

У Spear & Jackson є підрозділи в Англії, Франції та Австралії. Бренд є всесвітньо відомим, який поширює продукцію по всьому світу, зокрема в Україні. Інструменти виготовлені відповідно до високих стандартів якості, які гарантують довговічність.

Матеріал
Вуглецева сталь
Новий товар
1
Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння