Запасне лезо і пружина для секатора

Запасне лезо і пружина для секатора Spear&Jackson

6659Blade
230,00 ₴
Це професійні запасні лезо з пружиною Spear & Jackson Razorsharp, призначені для професійних секаторів (6659BS)

Замовлення в один клік

Це професійні запасні лезо з пружиною Spear & Jackson Razorsharp, призначені для професійних секаторів (6659BS) і розроблено для активних робіт щоденного використання. Лезо виготовлено з кованої вуглецевої сталі і має виїмки для використання з більш товстими стеблами.

Поставляється з інструкцією по зміні леза.

Основи Spear & Jackson були закладені в 1760 році. Роки розробок, злетів і падінь, інновацій призвели до великого досвіду, яким володіє компанія на поточний момент. «Постійні інновації» лежать в основі ідеології компанії. Прагнення поліпшити матеріали і продуктивність продукції можна побачити у всіх категоріях товарів компанії. З 1760 року організація пройшла великий шлях, і тепер Spear & Jackson Group виробляє і поширює садові інструменти, деревообробний інструмент, металообробний інструмент та ін.

У Spear & Jackson є підрозділи в Англії, Франції та Австралії. Бренд є всесвітньо відомим, який поширює продукцію по всьому світу, зокрема в Україні. Інструменти виготовлені відповідно до високих стандартів якості, які гарантують довговічність.

Матеріал
Вуглецева сталь
Новий товар
1
Немає відгуків
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння