Циліндрична косарка Kensington 17k Allett
Циліндрична косарка Kensington 17k Allett

Циліндрична косарка Kensington 17K Allett

0017K
Недостатньо товарів в наявності
62 100,00 ₴

Доставляємо за попереднім замовленням! Ціна на момент поставки може змінюватися відповідно до курсу валют.

Залиште заявку на зворотний дзвінок

Замовлення в один клік

Призначена для завзятих домашніх садівників із середніми та великими газонами, газонокосарка. Kensington Petrol Garden є ідеальним інструментом в лінійці Allett. Це одна з найпопулярніших циліндричних косарок, в якій використовуються всі картриджі з асортименту Allett, що дозволяє виконувати цілий ряд завдань по догляду за газоном, використовуючи тільки одну машину.

Експертна газонокосарка Kensington Petrol доступна в нашому асортименті косарок для домовласників з шириною зрізу 43 см (17 дюймів). Ряд спеціальних функцій дає Allett Kensington неперевершену продуктивність різання. Пружинний гребінь, прикріплений до Kensington, піднімає траву перед стрижкою, щоб забезпечити рівний зріз, а передній ролик з нержавіючої сталі і задній ролик з важкої стали допомагають створювати красиві, класичні смуги, які є відмінною рисою газону Allett.

Оснащені 6-лопатевим прецизійним ріжучим циліндром, що забезпечує 79 розрізів на метр, моделі Allett Kensington оснащені чотиритактним бензиновим двигуном Kawasaki об'ємом 98 куб.см. 

Для поліпшеного догляду за газоном замість стандартного ріжучого блоку можна встановити ряд додаткових картриджів. До них відносяться; ріжучий циліндр з 10 лезами, аератор, газонна щітка, дететчер, скарифікатор та вертикуттер.

Характеристики:

  • Вага - 51кг
  • Матеріал ножа: метал
  • Кількість лез - 6 шт
  • Висота зрізу - 6-32см
  • Ширина захоплення - 43см
Новий товар
1
Немає відгуків
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння