Закопувач каміння GRILLO G110

Закопувач каміння GRILLO G110

943522
Недостатньо товарів в наявності
134 600,00 ₴

Закопувач каміння GRILLO G110

Замовлення в один клік

Grillo надпотужний культиватор з зубами які повертаються протилежно до коліс під кутом, які сполучаються з набором вертикальних сталевих стрижнів в задній частині агрегату. Зубці обертаються в протилежному напрямку коліс трактора. Завдяки цьому камені, коріння, органічні речовини і т. д. розміром з бейсбольний м'яч опускаються на дно оранки, а «чистий» грунт залишається нагорі. Глибина регулюється до 15см за допомогою сітчастого катка на задній частині, який вирівнює і притискає верхню частину грядки для ідеального посіву.

Дуже добре підходить для типів ґрунту з великою кількістю «гравійних» каменів, яких надто багато, просто вручну зібрати.

Також ідеально підходить закопувач каменів для реконструкції газонів, тому що один прохід по старому газону дає чисте ідеальне насіннєве ложе з усією травою і корінням.

Хочемо зазначити, що ця насадка не підходить для використання на городах, де потрібно проходити по грядках кілька разів на рік. Так як це призведе до надмірного подрібнення ґрунту і може викликати тверде покриття при частому використанні.

Вага - 85 кг

Необхідна наявність на тракторі переднього вантажу

Робоча ширина 62см

Підходить для мотоблоків Grillo, бензин від 12л.с, дизель від 10 л.с.

Новий товар
1
Немає відгуків
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння