Добриво для плодових дерев

Добриво для плодових дерев 8-7-22 Agrecol

30214
295,00 ₴

Добриво для фруктових дерев містить масу живильних компонентів, випускається у вигляді гранул і призначене для фруктових дерев і чагарників. Виробники підібрали невелику концентрацію азоту в продукті, щоб уникнути надмірного споживання даної речовини рослиною, а плоди в добавок можуть тривалий час зберігати прекрасний вид.

Замовлення в один клік

Добриво для фруктових дерев містить масу живильних компонентів, випускається у вигляді гранул і призначене для фруктових дерев і чагарників. Виробники підібрали невелику концентрацію азоту в продукті, щоб уникнути надмірного споживання даної речовини рослиною, а плоди в добавок можуть тривалий час зберігати прекрасний вид. Висока концентрація калію збільшує врожайність і сприяє гарній зимівлі.

Компонентний склад
В продукції є:

  • азот - 8%,
  • фосфор - 7%,
  • калій - 22%.

Добриво містить всі необхідні речовини для правильного розвитку і росту рослин. Продукція добре розчиняється в воді, швидко засвоюється, гарантує швидкий і видимий ефект.

Застосування
Представлене добриво рекомендовано для всіх видів рослин в саду і на городі. Спеціально підібраний склад зміцнює рослини, знижує дефіцит поживних елементів в землі. Рекомендується застосування представленого добрива для підживлення багаторічних рослин.

Якщо вам необхідно підвищити вміст поживних речовин в грунті після збирання врожаю, то рівномірно розсипте добриво по поверхні грунту - 25 грам на квадратний метр ділянки, перекопайте його і ретельно полийте водою.
Рекомендується застосовувати продукція двічі на рік, починаючи з березня і закінчуючи серпнем.

Вид рослин
Дерева
Формула
8-7-22
Вид удобрений
Гранули
Фасовка
1,2 кг
Новий товар
1
Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння