Добриво для пальм, юк та драцен

Добриво для пальм, юк та драцен 7-3-7 Agrecol

30562
110,00 ₴

Представлене мінеральне добриво випускається в рідкій формі і в упаковці по 250 мілілітрів. Засіб добре розчиняється в воді, призначене воно для підживлення всіх сортів тропічних рослин. Це пальма, драцена, юка. Неважливо, вирощені ці рослини в грунті або ж у гідропоніці, їх дозволяється удобрювати.

Замовлення в один клік

Представлене мінеральне добриво випускається у вигляді гелю в упаковці по 250 мілілітрів. Засіб добре розчиняється в воді, призначене воно для підживлення всіх сортів тропічних рослин. Це пальма, драцена, юка. Неважливо, вирощені ці рослини в грунті або ж у гідропоніці, їх дозволяється удобрювати.

Пальми, юка і драцена - це рослини, здатні в природному середовищі вирости до великих розмірів. Так, в домашніх умовах вони ніколи не зможуть досягти таких параметрів, але це не означає, що їм не потрібні зовсім поживні речовини для росту і розвитку.

Тому і необхідно застосовувати дане добриво. Воно повністю покриває всі вимоги в харчуванні рослин, збагачує субстрат поживними компонентами. Завдяки цьому рослини зможуть переносити стрес, будуть менш схильні до хвороб.

Компонентний склад
Продукція має в складі:

  • азот (N) - 7%;
  • фосфор (P2O5) - 3;
  • калій (К2О) - 7%.

Калій необхідний рослинам для підтримання водного балансу. Фосфор підвищує стійкість рослин до недугам. Азот насичує поживними компонентами, забарвлює рослини в насичено-зелений відтінок.

Як правильно застосовувати засіб?
Кожна упаковка має ковпачок-дозатор з відмітками. Візьміть 7 мілілітрів добрив (це перша відмітка) і розчиніть в 3-х літрах води. Перемішайте суміш і нею поливайте рослини. Удобрювати дозволяється раз в тиждень.

Вид рослин
Декоративно-листяні
Драцена
Пальми, юки, драцени
Формула
7-3-7
Вид удобрений
Водорозчинні
Гель
Фасовка
0,25 л
Новий товар
1
Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння