Добриво для зелених рослин - BIOHUMUS

Добриво для зелених рослин - BIOHUMUS 0,7-0,2-0,5 Agrecol

30054
75,00 ₴

Добриво BIOHUMUS представлено у вигляді рідкого органічного препарату, в обсязі 350 мілілітрів. Продукція необхідна для підживлення всіх декоративного листя і зелених рослин.

Замовлення в один клік

Добриво BIOHUMUS представлено у вигляді рідкого органічного препарату, в обсязі 350 мілілітрів. Продукція необхідна для підживлення всіх декоративного листя і зелених рослин.

Біогумус містить в собі азот в легко засвоюваній формі, який життєво необхідний для розвитку зелених частин рослин. Якщо застосовувати засіб систематично, то це гарантує здоров'я та зростання рослин, вони будуть рости дуже пишно. Також препарат дозволяється застосовувати для с / г культур квітучих рослин, у яких вже пройшов період цвітіння.

Компонентний склад
Містить продукція наступне:

  • азот (N) - 0,25%;
  • фосфор (P2O5) - 0,1%;
  • калій (К2О) - 0,15%.

Особливості продукції
Відрізняється засіб наступним:

  1. Має легко засвоювані форми азоту, який сприяє інтенсивному збагаченню відтінку листа, живить і насичує рослина корисними речовинами.
  2. Нема ризику надмірного удобрення, поживні компоненти звільняються поступово.

Як правильно застосовувати засіб?
Якщо у вас горшкові рослини в квартирі, на балконі або ж терасі: 2-4 ковпачка добрив розведіть в літрі води. З лютого по вересень добриво слід проводити з кожним поливом. З жовтня по січень удобрювати рослини потрібно кожні два тижні.
Декоративні рослини в саду: 4 ковпачка добрив розведіть в літрі води. Таким розчином поливайте рослини раз в тиждень з травня по серпень.

Вид рослин
Бамбук
Декоративно-листяні
Драцена
Пальми, юки, драцени
Фікус
Формула
0,7-0,2-0,5
Вид удобрений
Водорозчинні
Рідкі
Фасовка
0,35 л
Новий товар
1
Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння