Добриво для газону Greenmaster Pro-Lite Autumn

Greenmaster Pro-Lite Autumn 6-5-10+6Fe ICL

52360125
Недостатньо товарів в наявності
2 700,00 ₴

Добриво для газону Greenmaster Autumn розроблено для осіннього внесення або в якості першого гранульованого добрива на початку сезону.

Замовлення в один клік

Добриво для газону Greenmaster Autumn розроблено для осіннього внесення або в якості першого гранульованого добрива на початку сезону.

Низьке соержаніе Азоту, і високе Калію допомагає зміцнити торф. Покращує здоров'я і зовнішній вигляд газону.

Формула: 6-5-10+6Fe

Greenmaster Autumn забезпечує достатню кількість фосфору і калію, щоб стимулювати розвиток коренів. Низький вміст азоту амонію допомагає ініціювати зростання рослин, уникаючи при цьому стрибків зростання.

При вмісті заліза в 6% виробники повинні уникати його використання на ділянках, де є мох, оскільки він негативно впливає на характер його зростання. Продукт зміцнює газон перед покосом або аерацією і покращує загальний стан і зовнішній вигляд молодого газону.

Наносити потрібно на суху поверхню і поливати через 1-2 дня, якщо не випав дощ. Іригація допоможе почати діяти гранулам.

Уникайте застосування під час морозів або посухи. Так само полив після внесення зведе до мінімуму видимість відбитків стоп. При попаданні на тротуар, бетон, одяг та інші поверхні - відразу ж потрібно змити гранули, так як продукт може викликати зміну кольору.

Не варто косити газон протягом 3х днів після внесення добрив. Це дозволяє гранулам правильно диспергувати.

Марка
Greenmaster
Формула
6-5-10+6Fe
Вид удобрений
Гранули
Фасовка
25 кг
Новий товар
1
Немає відгуків
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння