Осіннє універсальне добриво

Осіннє універсальне добриво 0-13-27 Agrecol

30223
Недостатньо товарів в наявності
295,00 ₴

Універсальне осіннє добриво Агріколь - це гранульоване фосфатно-калиевое добриво, розроблене польським брендом для осінньої підживлення будь-яких багаторічних культур. Особливо це стосується дерев в зимову пору року.

Замовлення в один клік

Універсальне осіннє добриво Агріколь - це гранульоване фосфатно-калиевое добриво, розроблене польським брендом для осінньої підживлення будь-яких багаторічних культур.

Особливо це стосується дерев в зимову пору року. Також препарат підходить для вирощування овочів і річних квітучих рослин, оскільки це безпосередньо впливає на тривалість цвітіння і дозрівання плодів. Добрива в основному застосовується для підготовки рослин до складних зимових умов.

Якісний склад продукції
Високий вміст калію стимулює до розвитку паростків пагонів. Калій регулює в рослинах процеси збору і випаровування води, тому взимку рослини мають імунітет до дефіциту води. Фосфор стимулює вироблення здорової і добре розвиненою кореневої системи, а це впливає на стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Найважливіше, добриво не містить азоту, тому він не буде стимулювати рослини до інтенсивного зростання, але при цьому він створює молоді пагони, які менш чутливі до низьких температур.

Продукція містить наступні компоненти:

  • фосфор (P2O5) - 13%;
  • калій (К2О) - 27% та інші мікроелементи.

Випускається продукція в обсягах по 1,2 еще 5 и 10 кілограм. Це зручна фасовка, тому як однієї упаковки вам буде досить для добрива багатьох рослин в будинку. "

Вид рослин
Троянди
Формула
0-13-27
Вид удобрений
Гранули
Фасовка
1,2 кг
Новий товар
1
Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння