Sportsmaster CRF Hi N (2-3М)

Sportsmaster CRF Hi N (2-3М) 26-5-11 ICL

41890125
Недостатньо товарів в наявності
2 570,00 ₴

Sportsmaster CRF Hi N ідеальне добриво для першого застосування в сезоні. Засіб призначений для спортивних гринов, зокрема стадіонів. Великий рівень азоту в складі сприяє моментальної реакції дерну навіть при низьких температурах

Замовлення в один клік

Sportsmaster CRF Hi N ідеальне добриво для першого застосування в сезоні. Засіб призначений для спортивних гринов, зокрема стадіонів. Великий рівень азоту в складі сприяє моментальної реакції дерну навіть при низьких температурах. Застосування Sportsmaster CRF Hi N допомагає здоровому і рівномірному росту на початку сезону. А доданий до складу магній покращує яскравість газону

Формула добрива: 26+5+11+2MgO+Zn
Розмір гранули: 1,8-4,0 мм.

Sportsmaster CRF High N представляє собою комбінацію технології контрольованого вивільнення і складних гранульованих добрив і дає зростання без стрибків. Частина добрива не має покриття, що забезпечує негайну реакцію.

Sportsmaster CRF High N оснащений запатентованими технологіями покриття Everris Poly-S і PACE.

Спосіб застосування:
Вносити на сухий грін. Обов'язково полийте після внесення. Це допомагає з диспергированием гранул, дає більш швидкий початковий ефект і зменшує сліди відбитків стопи.

Зверніть увагу, що застосовувати добриво потрібно після аерації, це захистить гранули від руйнування в процесі продедур.
Не вносити в морозну або посушливу погоду.

При попаданні гранул на тротуар, бетон, одяг і т. Д. - якнайшвидше змийте їх, так як вони сприяють зміні кольору.

Марка
Sportsmaster
Формула
26-5-11+2MgO+Zn
Вид удобрений
Гранули
Фасовка
25 кг
Новий товар
1
Немає відгуків
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння