Sportmaster Base No P Spring&Summer

Sportmaster Base No P Spring&Summer 17-0-10 ICL

42870125
3 000,00 ₴

Sportmaster Base створює газон, який поступово зростає, з яскравим рівномірним кольором і якістю. Це гранульоване добриво швидко руйнується, що прискорює його дію навіть при більш низьких температурах.

Замовлення в один клік

Sportmaster Base створює газон, який поступово зростає, з яскравим рівномірним кольором і якістю. Це гранульоване добриво швидко руйнується, що прискорює його дію навіть при більш низьких температурах. Продукти Sportsmaster дозволяють легко наносити, а їх гранули забезпечують рівномірний розподіл. Він володіє довговічністю звичайних добрив і підходить для полів і газонів, які зрізаються на 6 мм або вище.

Спортмастер безпечний і надійний, і є відмінним економічним вибором для газонного харчування. Завдяки широкому діапазону мікроелементів і гнучким нормам внесення ви можете забезпечити свій газон чудовим харчуванням, незалежно від вашого бюджету.

Sportmaster Base No P Spring & Summer від ICL - це міні-гранульоване добриво, яке ідеально підходить для використання в будь-який час між початком весни і кінцем літа. Підходить для газонів з активним використанням, такі як спортивні. Дане добриво не містить фосфору.

Гранули швидко руйнуються для доступності поживних речовин. Ризик опіку мінімальний.
Засіб являє собою продукт із середньою кількістю азоту в формі міні-гранул. Використовується в якості загального добрива в сезон і при посіві нового газону.

Sportsmaster є стандартним промисловим добривом для газону, скошеного вище 6 мм, різні аналізи призначені для підтримки продуктивності газону протягом усього року.

Формула: 17 + 0 + 10 + 5CaO + 2MgO
Розмір гранул - 0,5-3,35 мм
Обсяг упаковки - 25 кг
Термін дії: 1 місяць

Марка
Sportsmaster
Формула
17-0-10+5CaO+2MgO
Вид удобрений
Гранули
Фасовка
25 кг
Новий товар
1
Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння