Sierrablen Plus Renovator (3М)

Sierrablen Plus Renovator (3М) 20-20-08 ICL

41930125
Недостатньо товарів в наявності
3 290,00 ₴

Sierrablen - це серія високоякісних добрив, що містять Poly-S і покриті смолою гранули з контрольованим вивільненням. Покриття забезпечує довговічність продукту відповідно до індивідуальних вимог.

Замовлення в один клік

Sierrablen - це серія високоякісних добрив, що містять Poly-S і покриті смолою гранули з контрольованим вивільненням. Покриття забезпечує довговічність продукту відповідно до індивідуальних вимог.

Кожне добриво Sierrablen було розроблено з урахуванням особливих вимог трав'яного рослини. Засіб вивільняє поживні речовини з оптимальною швидкістю на певних стадіях росту для підвищення продуктивності. Технологія з контрольованим вивільненням запобігає вимивання поживних речовин і гарантує більш тривалий ефект без надмірних припливів м'якого зростання.

Sierrablen - це надійний вибір високоякісного продукту з контрольованим вивільненням. Це також економить час і гроші.

До складу ICL Sierrablen Plus використовуються сечовинні гранули з подвійним покриттям. Використовуючи комбінацію первинного сірчаного покриття, за яким слід ексклюзивне зовнішнє полімерне покриття, вивільнення поживних речовин відбувається відповідно до температури грунту і вологістю, навколишнього гранулу.

Значні зміни температури і / або вологості грунту не призводять до серйозних коливань викиду, гарантуючи, що Poly-S забезпечує зростання без стрибків.
Як і у випадку з серією Sierrablen, швидкість вивільнення визначається товщиною покриття, що дозволяє отримати хорошу тривалість з тонкого гранульованого добрива з контрольованим вивільненням.

Формула засобу: 20+20+08

Переваги ICL Sierraform Plus

  • Довговічність: 3-4 місяці
  • Відповідь дерну: 7 днів
  • Розсіювання гранул: 7 днів
  • Міні-гранули забезпечують оптимальний розподіл поживних речовин для молодих газонів.
  • Покращена технологія покриття забезпечує більш повільний початковий ефект і виключає ризик опіку.
  • Високий вміст фосфору сприяє оптимальному росту коренів.
  • Контрольований викид азоту забезпечує швидке укорінення
Марка
Sierrablen Plus
Формула
20-20-08
Вид удобрений
Гранули
Фасовка
25 кг
Новий товар
1
Немає відгуків
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння