Sierrablen Plus Active (4-5М)

Sierrablen Plus Active (4-5М) 18-5-18 ICL

41970125
3 610,00 ₴

Sierrablen - це серія високоякісних добрив, що містять Poly-S і покриті смолою гранули з контрольованим вивільненням. Покриття забезпечує довговічність продукту відповідно до індивідуальних вимог.

Замовлення в один клік

Sierrablen - це серія високоякісних добрив, що містять Poly-S і покриті смолою гранули з контрольованим вивільненням. Покриття забезпечує довговічність продукту відповідно до індивідуальних вимог.

Кожне добриво Sierrablen було розроблено з урахуванням особливих вимог трав'яного рослини. Засіб вивільняє поживні речовини з оптимальною швидкістю на певних стадіях росту для підвищення продуктивності. Технологія з контрольованим вивільненням запобігає вимивання поживних речовин і гарантує більш тривалий ефект без надмірних припливів м'якого зростання.

Sierrablen - це надійний вибір високоякісного продукту з контрольованим вивільненням. Це також економить час і гроші.

SierrablenPlus Active забезпечує ідеальне харчування для підсіву і при посіві нового газону. Його маленькі гранули забезпечують рівномірний розподіл по Новум дерну. Контрольоване виділення поживних речовин мінімізує опіки.

Формула засобу: 18+5+18+2MgO

Переваги добрива:

  • Дія засобу 3-4 місяці
  • Реакція трави: 7 днів
  • Чи не підвищує рівень Ph

Азот з контрольованим вивільненням відповідає вимогам рослин для швидкого вкорінення і буяння. Високий рівень фосфору сприяє сильному росту коренів.
Особлива технологія виробництва добрив поставляє газону мікроелементи в невеликих дозах для правильної підгодівлі. Так само засіб екологічно чисте і не забруднить нітратами підземні води.

Способи застосування:

  • Варто наносити на сухе листя.
  • Полийте добре газон, що б продукт швидше почав працювати. Уникайте застосування в морозну погоду або посуху.
  • Так як продукт містить залізо, уникайте потрапляння добрив на бетон, мармур, тротуарну плитку. Так як продукт може викликати зміну кольору.

 

Марка
Sierrablen Plus
Формула
18-5-18+2MgO
Вид удобрений
Гранули
Фасовка
25 кг
Новий товар
1
Немає відгуків
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння