GreenСorridor - це абсолютно новий проект від компанії "ЕНГО", яка існує на ринку з 2000 року і головний орієнтир компанії - створення і реконструкція професійних газонів. "ЕНГО" співпрацює з престижними футбольними і гольф полями з усіх регіонів Європи та України. Компанія розвивається, набирається досвіду і про це свідчить відкриття нових проектів.

Що у нас можна придбати?

У роздрібному інтерент-магазині Greencorridor ви знайдете добрива для саду та городу, кімнатних квітів, теплиць від торгових марок Agrecol і ICL. Також тут ви можете придбати садову техніку від торгових марок Swift, TORO, Honda, Blue Bird, Camon, EarthWay, садовий інвентар від Spear & Jackson, насіння газонних трав DLF, Barenbrug, ICL, засоби захисту від комах AROX, комплектуючі для краплинного поливу від Antelco.

Ми є офіційними постачальниками кожного з продуктів на пряму від виробника. Всі товари сертифіковані, проходять повну перевірку на митниці при постачанні в Україну. Саме з цього, у нас можуть бути ціни трішки вище, ніж у інших постачальників. Це показник того, що товар оригінальний, ввезений згідно із законодавством та за нього сплачено всі мита і податки.

Новини та акції

Що б завжди залишатися в курсі всіх новин і акцій, приєднуйтесь до нашої групи Facebook, а так само Instagram

Зв'язок з компанією

Якщо вам потрібна консультація по телефону щодо товарів, допомога з вибором продукту (ви банально не розумієте відміну схожих товарів або не можете підібрати варіант для себе), ви можете зв'язатися з менеджером по телеграм-боту на сайті і в режимі онлайн отримати відповідь, так само є можливість залишити заявку на зворотний дзвінок або зателефонувати за вказаними номерами. Наші менеджера з радістю проконсультують вас з усіх питань.

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння