ГОТОВІ РІШЕННЯ

У нашому інтернет-магазині Greencorridor ви знайдете вже готові рішення для ваших газонів. Що це таке? Готове рішення підійде тим, хто не хоче замислюватися про вибір добрив на весь сезон зростання газону. Купуючи набір, ви отримуєте відразу три мішки добрив, що вносяться в певний період сезону.

Система живлення "Ідеальний газон" розділена на три категорії Преміум, Люкс і Економ. Всі вони однаково ефективні і однозначно газон буде реагувати на добрива, подарувавши вам яскравий колір і соковиту траву.

Готові рішення підібрані спеціальним чином, що б починати вносити добрива з ранньої весни і до пізньої осені. Навесні, після морозів добриво необхідно галявині, що б газон наситився корисними речовинами і прокинувшись активно ріс. Літній внесення підготує до високих температур і сонячній погоді, а так само вбереже від стресу посухи. Восени слід застосовувати засіб, що б підготувати газон до зимівлі.

Час дії добрив не перетинаються, що сприяє плавному вбирання поживних речовин і вбереже від надлишку добрив і опіків.

Ваш газон буде радий отримати якісні добрива від ICL Landscaper Pro.

З усіх питань можете звертатися в наших консультантів в онлайн-чат або залишити заявку на зворотній дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні. Купити добрива Landscaper Pro і радіти зеленому газону - відмінне рішення!

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння