Знищувачі бур'янів

Очікується поставка
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Висмикувачі бур'янів Spear&Jackson

Spear & Jackson
4854WP
1 575,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Зменшуйте необхідність використання шкідливих хімікатів і пестицидів і навантаження при збиранні бур'янів з газону і саду за допомогою нашого нового механічного удалителя бур'янів
Показати 1-1 з 1 товарів

Тільки завдяки проблемам ми отримуємо прекрасні рішення. Раніше боротьба з бур'янами була глобальна проблема для багатьох садівників. Але з появою спеціальних видалячів бур'янів ця проблема стала такою дрібницею. Завдяки інструменту від Spear & Jackson будь бур'ян забирається в одну мить. Як би ви не доглядали за газоном небажані бур'яни все одно будуть періодично з'являтися. А прибирати їх потрібно за допомогою спеціального інструменту, що б не нашкодити дерну.

Конструкція видаляча дозволяє легко ввести пристрій в землю. У підставі держака є спеціальний упор для ноги. Після цього потягніть держак на себе, свого часу зубці охоплюють бур'ян з усіх боків і ви можете вже сміливо тягнути видаляч до себе. Вуаля, бур'ян легким чином видалено разом з коренем, а ґрунт не розпушується. Бур'ян більше не буде рости на колишньому місці, так як вилучений з коренем, а ґрунт не потрібно буде утрамбовувати. Спеціальна виштовхує конструкція дозволяє видалити рослина з інструменту і вам не доведеться нахилятися, щоб зробити це вручну і ваші руки будуть чистими.

Якщо ви ще не користувалися видалячем бур'янів від Spear & Jackson ви ще не відчували неймовірну зручність і високу ефективність інвентарю. Він стане незамінним помічником в саду.

Завдяки видалячам бур'янів, вам не доведеться застосовувати хімікати на вашій галявині.

З будь-яких питань ви можете звертатися до наших консультантів в телеграм чат або залишивши заявку на зворотний дзвінок. Завжди будемо раді допомогти з вибором садового інвентарю.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння