Сучкорізи

Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Телескопічний секатор для дерев з пилкою...

Spear & Jackson
4930KEW
1 900,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Цей телескопічний секатор з пилкою дозволяє обрізати і видаляти засохлі гілки, які ростуть високо на дереві.
Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Сталеві садові ножиці Razorsharp з дерев'яними...

Spear & Jackson
4875RSS
1 400,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Сталеві садові ножиці Razorsharp розроблені відповідно до найсуворіших стандартів, з трубчастими сталевими ручками для додаткової міцності і довговічності. Один із інструментів - Сталеві садові ножиці Razorsharp з дерев'яними ручками.
Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Обхідний секатор Razorsharp PRO Spear&Jackson

Spear & Jackson
6659BS/13
1 000,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Серія секаторів Razorsharp PRO включає змінні леза з кованої вуглецевої сталі, регульований натяг, ручки з кованого алюмінію і гумові амортизатори. Асортименти призначений для всіх потреб професійних садівників і ландшафтних дизайнерів. Один із інструментів - Обхідний секатор.
Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Телескопічні садові ножиці Razorsharp Advantage...

Spear & Jackson
8120RS
1 150,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Колекція Razorsharp Advantage відрізняється відмінним асортиментом садових ножиць і є вибором для вимогливих садівників, яким потрібна точність роботи і довговічність інструментів. Пропонуємо вашій увазі Телескопічні садові ножиці Razorsharp Advantage.
Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Обхідний секатор Razorsharp Advantage...

Spear & Jackson
8031RS
1 600,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Колекція Razorsharp Advantage відрізняється своїм набором секаторів і садових ножиць, які вже стали очевидним вибором для вимогливих садівників, яким необхідні точної і продуктивної роботи. Один з них - це Обхідний секатор Razorsharp Advantage
Показати 1-5 з 5 товарів

Що ж таке сучкорізи - це пристосування з механічним приводом, який призначається для обрізки гілок дерев і чагарників. Завдяки цьому пристрою, садівники видаляють старі гілки, які захворіли на ділянки або формують крони дерев. Висоторізи зазвичай використовуються в садах, парках, дачних ділянках для професійного догляду за рослинами.

Існує кілька видів інструменту: акумуляторні, електричні та бензинові висоторізи. Більшою популярністю користуються бензинові сучкорізи, тому що не залежать від електрики і заряду приладу. Але вибір залежить від висоти і типу дерев або чагарників, які ви хочете обробляти. Оскільки кожному садівникові підходить свій варіант роботи сучкоріз.

За зовнішнім виглядом ці пристосування є довгою штангу, на кінці якої знаходиться пила. Фіксована рукоятка допомагає виконувати роботу з великим комфортом. Це дозволяє без проблем використовувати інструмент для срезиванія гілок на значній висоті. У будь-якому випадку інструмент допоможе в роботі як професіоналу, так і садівникові-любителю, оскільки керувати ним дуже зручно і легко.

У нашому інтернет-магазині Greencorridor ви можете купити сучкорізи відповідні для вашого напряму використання. З усіх питань можете звернутися до наших консультантів в онлайн-чат або залишити заявку на зворотний дзвінок і ми відповімо на всі ваші запитання. Доставка здійснюється по всій Україні, а наші ціни вас приємно здивують.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння