Серпи

Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Серп з короткою ручкою Spear&Jackson

Spear & Jackson
4731SL
630,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Асортимент Razorsharp включає в себе різні сокири, моли для колки колод, дроворуби і коси.
Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Серп з довгою ручкою Spear&Jackson

Spear & Jackson
4752SS
980,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Асортимент Razorsharp включає в себе різні сокири, моли для колки колод, дроворуби і коси.
Показати 1-2 з 2 товарів

У наші дні вже дуже велика кількість автоматизованих способів обробки ділянок. Це однозначно полегшує роботу садівника. Але ця техніка дорога і якщо у вас не велика ділянка, то її не завжди зручно використовувати. А якщо ви ще любите працювати вручну, відчути землю і рослини, то краще за все використовувати інструменти без автоматизації. Для таких любителів якраз існують ручний інвентар, такий як коса і серп, які були винайдені нашими предками. Їх давно вже вважають прекрасними помічниками в саду.

Які ж особливості мають серпи? З давніх-давен він вважався основним знаряддям праці. Існують серп-травник, класичний варіант і універсальний варіант. Як ви вже здогадалися з назви, серп-травник зроблений для обрізання трави на клумбах, міжряддях і на невеликих ділянках. У нього заокруглене лезо, близько 40мм в ширину. А стандартний класичний варіант з витягнутим кінцем, підходить для зрізу злакових культур. Універсальний серп підійде для всіх робіт в саду.

Що стосується коси, то цей інструмент можна застосовувати в сінокосіння. Ручна коса складається з довгого леза, яке заточується з одного боку і кріпитися до довгій ручці. Підстава коси в довжину може бути до 80 см, ширина гострого леза близько 30 мм. Питання по вибору відповідного інструменту задає собі кожен садівник, який планує придбати собі серп або косу. Для початку вам необхідно визначитися, для чого саме вам знадобитися інструмент.

Правильно обрані коса або серп, прослужать вам довго і якісно. Зверніть увагу, що б на лезі не було дефектів. Кріплення леза до ручки має бути міцним. Держак підбирається під висоту людини, що б зручно було працювати з інструментом. Зверніть увагу на виробника і справжність. У нашому інтернет-магазині садовий інвентар представлений від торгової марки Spear & Jackson, яка вже понад 250 років на ринку. Якість товарів вже давно зарекомендувало себе. Сертифікована поставка прямо з Британії. Завжди дотримуйтесь основних правил техніки безпеки при роботі з серпами і косами. Що б ви себе не травмували.

Якщо у вас виникнуть питання щодо вибору садового інвентарю, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших консультантів в телеграм-чат або залишити заявку на зворотний дзвінок.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння