Сапи, мотики

Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Мотика з нержавіючої сталі Spear&Jackson

Spear & Jackson
3167EL
990,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Асортимент інструментів Select включає в себе товари для землерийних і культивують робіт.
Доступно
740,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Асортимент інструментів для копання, культивування і ручних інструментів Select поєднує в собі 250-річний досвід роботи з новітніми технологіями і матеріалами для виробництва сучасного асортименту інструментів за дуже доступними цінами.
Показати 1-2 з 2 товарів

Для роботи з землею в саду використовується безліч інструментів. Найпоширеніші - це сапи, сапи, мотики. Завдяки їм ви можете вспушівать грунт, прибирати бур'яни і багато іншого. Так само є такий інструмент, як ніж для окантовки і обрізки газону. Це вам знадобитися, щоб зробити рівні краї вашому газону.

Сапи й мотики відрізняються один від одного за кількома параметрами. Один з них це довга ручки. Так само відмінна характеристика - величина ріжучої поверхні. Вам може знадобитися невелика, для обробки землі в горщиках. Наприклад, якщо вам потрібно в домашніх умовах обробити деякі квіти. Решта видів використовуються в саду. Довжина ручки буде відрізнятися для високих садівників і не дуже. Що б кожному було зручно працювати і виходити задоволення. Для підбору сапи чи сапки вам необхідно ознайомитися з товарами і почитати опис.

У нашому інтернет-магазині GreenCorridor ви знайдете садовий інструмент від британського бренду Spear & Jackson. Відмінна якість і широкий вибір робочих інструментів для садівника. Якщо у вас виникнуть питання щодо вибору інвентарю, ви завжди можете звернутися до наших консультантів в телеграм-чат або залишити заявку на зворотний дзвінок.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння