Ручні культиватори

Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Культиватор з короткою ручкою Spear&Jackson

Spear & Jackson
5210PC
500,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Серія ручних інструментів Traditional від Spear & Jackson з нержавіючої сталі включає в себе різні інструменти, які підходять для широкого спектру застосувань.
Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Ручний аератор Spear&Jackson

Spear & Jackson
4063NB
1 000,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Лінійка культиваторів Elements - це улюблена продукція садівників і тих, хто любить вирощувати домашні рослини!
Показати 1-2 з 2 товарів

Коли вам необхідно багато працювати в саду і кожен сезон робота повторюється, вам знадобляться інструменти, щоб ви і ваші вирощувані рослини були задоволені. Копання і культивація верхнього шару ґрунту не повинні бути трудомісткою роботою, коли ви вибираєте обладнання для культивування. Наші товари від британського бренду Spear & Jackson допоможуть вам в цій справі і прослужать не один рік. Бренд уже понад 250 років на ринку і зарекомендував свої інструменти як якісних помічників садівників.

Залежно від розміру вашої зони посадки, ви можете вибирати більше або маленькі обладнання. У нашому асортименті ви знайдете ручні аератори і ручні культиватори з нержавіючої сталі. Зручні в зберіганні, так як займають небагато місця.

Завжди під рукою в робочому стані. Якщо у вас виникли питання щодо вибору ручних культиваторів, ви завжди можете звернутися до наших консультантів з усіма питаннями.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння