Молотки

Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Молоток-обценьки 450г Spear & Jackson

Spear & Jackson
SJ-CTS16
340,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Молоток для цвяхів з кігтем для їх видалення
Показати 1-1 з 1 товарів

Молоток є найпростішим ручним інструментом, але він потрібен скрізь. Не дивлячись на те, що він складається лише з двох частин : верхньої ударної і ручки, до нього висувається багато вимог. Основна з яких -високий рівень міцності. Також функціональність  у різних молотків різна. Одні із них просто забивають цвяхи, інші ще й можуть виконувати демонтажні роботи,  вирівнювати вм’ятини, або мати елемент-кірку і виконувати відповідні роботи з каменем. Варіантів багато, але основна задача – довго і якісно служити. Також не менш важливо під час вибору враховувати вагу молотка. В кожній окремій ситуації вона грає велику роль.

Молоток  Spear&Jackson стане прекрасним і вірним помічником у вашому господарстві або при виконанні професійних завдань. Він виготовлений у відповідності до британських вимог BS876. При правильному використанні за призначенням зможе спростити і виконати ряд завдань.

Оперативна доставка по всій Україні, високопрофесійна консультація. Дзвоніть, пишіть нашим консультантами за телефоном вказаним в контактах або у телеграм-чаті.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння