Викорінювач

Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Лом для видалення коренів Spear&Jackson

Spear & Jackson
2422NB
1 450,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Лом для видалення коренів Spear&Jackson Neverbend Carbon на 50% міцніше нержавіючої сталі
Очікується поставка
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Висмикувачі бур'янів Spear&Jackson

Spear & Jackson
4854WP
1 575,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Зменшуйте необхідність використання шкідливих хімікатів і пестицидів і навантаження при збиранні бур'янів з газону і саду за допомогою нашого нового механічного удалителя бур'янів
Показати 1-2 з 2 товарів

Знищувачі бур'янів відмінний винахід для видалення бур'яну. Сам процес видалення ставати більш приємним і простим, так як вам не доведеться викопувати бур'ян і низько нахилятися. Завдяки знищувачу бур'янів Spear & Jackson, ви можете максимально швидко і ефективно видалити корінь разом з рослин не розпушуючи ґрунт.

Розміри інструменту дозволяють використовувати його можна використовувати в будь-яких зонах вашої ділянки. Завдяки спеціальному виштовхувач ви зможете видалити вирване рослина. Ваші руки будуть чистими і ви не забруднити одяг при роботі. Зручні ручки з довгими власниками дозволять працювати будь-якому садівникові з максимальним комфортом.

Після появи даного інструменту в вашому інвентарі вам більше не доведеться користуватися хімікатами для обробки ділянки.

Знайти такий помічник ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми поставляємо якісний садовий інвентар з Британії від постачальника. Spear & Jackson надійний бренд високої якості для садівників-любителів. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідний вам інструмент.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння