Ланцюгові пили

Доступно
6 500,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Потрібно обрізати високі гілки? Телескопічна пила подбає про це. Продукти Swift були розроблені і спроектовані в Великобританії для задоволення вимог кращих садівників. Потужна акумуляторна пила подрежет гілки, які псують вигляд.
Доступно
САДОВА ТЕХНІКА

Ланцюгова акумуляторна пила Swift

SWIFT
EB212D2
6 450,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Ця пила може здатися на перший погляд лише красивою і не ефективною, але вона має відмінну ріжучої силою. Завдяки збільшеному крутний момент і вузькою ланцюгом, яка підвищує ефективність, ця пила розпиляє деревину, як гарячий ніж масло.
Показати 1-2 з 2 товарів

В комунальному, сільському, домашньому господарстві, особливо дачному, завжди пригодиться пила. Великим плюсом буде, якщо вона ще й акумуляторна. В ідеалі цей інструмент застосовують в тих місцях, де має бути тиша.  Цей інструмент не видає багато шуму і тим самим не порушує ідилію відпочиваючих поруч сусідів і власних домочадців.

Також він являється екологічно безпечним. Зараз, коли екологічні питання стоять на нашій планеті  особливо гостро, не тільки в контексті забруднення повітря вихлопами, а й вичерпності корисних копалин. Нестача газових ресурсів, їх постійне подорожчання сприяло переходу на твердопаливне опалення. Саме тоді постає питання підготовки і заготовки «твердого» палива для обігріву домівок.

З практичної точки зору у вас не буде проблем з забитим топливним шлангом, повітряним фільтром, змішуванням бензину з маслом в правильній пропорції, з некоректно працюючою свічкою запалювання. Все що вам потрібно для роботи цього інструменту лише вчасно зарядити акумуляторну батарею. Ланцюгові пили SWIFT легкі, маневрені, максимально безпечні. Вони стануть вашим надійним помічником і улюбленим інструментом.

В інтернет-магазині GreenCorridor можна придбати звичайні і телескопічні ланцюгові пили, які особливо підійдуть садівникам в роботі з обрізанням гілок, ландшафтникам - в процесі догляду за своїми об’єктами і ще в безліч випадків в роботі з пилами.

Звертайтеся до наших професійних менеджерів-консультантів з приводу отримання більш детальної інформації, замовлення і швидкої доставки в будь-яку точку України.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Тип роботи
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння