Фітинги

Доступно
ЗРОШУВАЛЬНІ СИСТЕМИ

Штуцерне хрестоподібне з'єднання Antelco

Antelco
40445
14,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Є деякі основні елементи в системах мікрозрошення низького тиску. Які використовуються в поєднанні зі стандартними трубками низького тиску. Один з необхідних елементів - штуцерне хрестоподібне з'єднання, розмір 4 мм.
Показати 1-1 з 1 товарів

Якщо ви досвідчений садової або аграрник, то напевно знаєте, що крапельний полив - ефективна система поливу. Для її установки потрібно не мала кількість деталей, але все не так складно як здається на перший погляд. Для її роботи потрібно з'єднати всі елементи в одну систему. Для з'єднання і створення системи, як потрібно, використовуються фітинги, а саме перехідники, коліна, трійники та інші з'єднувачі.

Так само від вибору складових залежить якість і термін служби крапельного зрошення. Якщо він зламається або зірветься, то може постраждати рослина або навіть кілька. Так що до вибору фітингів потрібно ставитися з обережністю.

Як же правильно вибрати фітинги?

Для початку розберемося які вони існують. Їх існує кілька видів:

  • за призначенням
  • за способом приєднання
  • по монтажу до стрічки
  • за наявністю крана

Так само є відмінності залежать від труби, яка вибирається за основу поливу. Наприклад для прямого монтування, коли вставляються в отвори в трубі і з ущільненої прокладкою з гуми, які використовуються для установки в пластикові жорсткі труби.

Залежно від того, як будуть монтуватися фітинги до крапельної стрічці вони діляться на моделі:

  • штуцерний з'єднання
  • різьбовій зажим

На сторінках нашого інтернет магазину Greencorridor ви знайдете широкий асортимент фітингів, таких як перехідники, клапани, коліно, адаптери та багато іншого. Всі ці складові допоможуть вам провести крапельний полив на території всього саду під всі улюблені рослини.

Всі вони стійкі до різного роду пошкоджень і впливу хімічних засобів, надійні і прості в застосуванні. У процесі складання не потребують придбання додаткових елементів.

Якщо у вас виникнуть питання при виборі продуктів - звертайтеся до наших фахівців в телеграм-чат

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Вид фітингів
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння