Повітродуви

Показати 1-1 з 1 товарів

Зі зміною погоди на газоні або садових доріжках завжди будуть опале листя. Особливо восени. Для прибирання листя та дрібного сміття знадобиться спеціальний інструмент. Раніше садівники використовували мітлу, віник, віялові граблі. Але час змінюється і нам на допомогу приходять нові помічники. За допомогою повітродуву ви легко очистите територію двору, саду, газону від сміття. Завдяки повітродувки ви знизите собі фіз навантаження від прибирання саду і позбавите руки від мозолів.

Так само скоротитися час на приведення саду в прекрасний вид. Так само важливо, як працює садовий інструмент. Є бензинові повітродувки, електричні, а ми вам пропонуємо акумуляторні. Ніяких проводів, ніяких викидів в навколишнє середовище вихлопів. Турбота про навколишнє середовище та й годі. Британське якість техніки Swift дозволить прослужити вашим інструментам не один рік.

Вам підійде повітродувка Swift якщо вам необхідно:

- Прибрати мокру листя
- Очистити важкодоступні місця
- Очистити газон або садові доріжки.

Зверніть увагу на тип двигуна при виборі техніки, а так само його вага, потужність, продуктивність, рівень шуму, комплектацію. Купити якісний акумуляторний воздуходув ви можете в нашому інтернет-магазині. А якщо виникнуть питання, то завжди є можливість звернутися до наших консультантів.

Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння