Гідрогель для рослин

Доступно
ДОБРИВА

Гідрогель Agrecol

Agrecol
405
35,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Гідрогель - це полімерні гранули, які можуть легко вбирати рідину, утримувати її протягом тривалого відрізка часу і поступово віддавати її грунту.
Доступно
110,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Представлене мінеральне добриво випускається в рідкій формі і в упаковці по 250 мілілітрів. Засіб добре розчиняється в воді, призначене воно для підживлення всіх сортів тропічних рослин. Це пальма, драцена, юка. Неважливо, вирощені ці рослини в грунті або ж у гідропоніці, їх дозволяється удобрювати.
Доступно
ДОБРИВА

Гідрогель Agrecol

Agrecol
407
540,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Гідрогель - це полімерні гранули, які можуть легко вбирати рідину, утримувати її протягом тривалого відрізка часу і поступово віддавати її грунту.
Показати 1-3 з 3 товарів

Що таке гідрогель?

Гідрогелі для рослин, також звані гідрофільними гелями, використовуються з 1970-х років в садівництві. До 70-х років вони виготовлялися з натуральних матеріалів, а потім були штучно оброблені тривимірними ультрапоглощающімі полімерами, зазвичай білками, такими як желатин і колаген, і полісахариди, такими як агароза, альгінат і крохмаль. Вода може поглинатися в кілька сотень разів більше власної ваги конструкції завдяки міцній полімерній основі всередині гідрогелю.

Як тільки вода поглинається, вона може регулюватися в навколишньому середовищі, що робить гідрогелю відмінним інструментом для садівників. Вони не тільки можуть поглинати воду, але і поглинати рідкі поживні речовини, які потім виділяються регульованим чином.

Що робить гідрогелю такими корисними?
Отже, технологія класна, але як її можна застосовувати на практиці в садівництві? По-перше, в районах, де важко дістати воду або є посуха, повільне виділення води зменшить випаровування, дозволяючи більшій кількості води приносити користь рослинам при збереженні ресурсів.

Крім того, навіть самі захоплені садівники їздять в отпуски. Використання гідрогелю забезпечує безперервне зволоження рослин поки вас немає, і вам не доведеться турбувати сусідів.

Переваги даного засобу
Коли справа доходить до регулювання росту рослин, є кілька переваг, які можна отримати від використання гідрогелевими води або кристалів гелю.

  • Вода повільно вивільняється
  • Живильні речовини можуть повільно вивільнятися
  • Легко поповнюється
  • Економить воду
  • Добре для людей, які забувають поливати або не можуть регулярно поливати рослини
  • Може бути доданий в грунт або використаний в гідропонних системі
  • Може бути цікавим способом залучити дітей в вирощування продуктів

Недоліки гідропонних гідрогелів
Коли справа доходить до недоліків, насправді є тільки один: вони виділяють обмежена кількість вологи. Гідрогелева вода і гелеві кристали досить добре працюють з саджанцями, травою, зеленню та іншими подібними рослинами, тому що вони можуть не відставати від необхідної кількості вологи, необхідної для рослин цього типу.

Однак гідрогелю просто не здатні, принаймні поки, насичувати рослини з достатньою кількістю води для плодородства, таких як помідори і перець, для вирощування яких потрібно набагато більше води.

Зверніть увагу на представлений асортимент гідрогелів в нашому інтернет-магазині.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Вид рослин
ещё... свернуть
Вид удобрений
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння