Пили по металу

Доступно
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Ножівка по металу Eclipse Spear&Jackson

Spear & Jackson
70-24TR
910,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Ножівка по металу. Ідеально для професійного користувача
Доступно
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Міні-ножівка по металу Eclipse Spear&Jackson

Spear & Jackson
15TND
390,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Ножівка по металу. Ідеально для професійного користувача
Показати 1-2 з 2 товарів

Інструмент для розпилювання металевих деталей має бути не тільки надійним, але й максимально зручним і гарно справлятись зі своїми завданнями.

Щоб робота проходила точно та ефективно потрібно, щоб сама пила була гарної якості та полотно, яке безпосередньо здійснює розпил теж було якісне. Якщо полотно пили правильно підібране, то підвищується його універсальність. Тоді пилу можна буде використовувати для ламінату, оргскла, алюмінію, пластика і т.д.

Відмінні характеристики, максимально довга тривалість користування – це основні показники яких дотримується при виборі товарів наш інтернет-магазин GreenCorridor. Коли ви купуєте інструменти Spear&Jackson вам не потрібно перейматись з питань якості, надійності і ергономічності, тому що все виготовлене цим всесвітньовідомим брендом відповідає нормам та стандартам, про що свідчать сертифікати якості та відповідності.

Доставка здійснюється по всій території України. Оптовим і постійним клієнтам , а також активним підписникам у соцмережах гарантована знижка. З будь-яких питань звертайтесь у telegram-чат або вказаним у контактах до менеджерів, які вас детально проконсультують і допоможуть визначитись з вибором.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння