Шпателі, кельма

Доступно
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Шпатель для гіпсокартону Spear&Jackson

Spear & Jackson
718F-05
520,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Якість, яке створювалося майстрами більше двохсот років. Виготовлений шпатель з кращої нержавіючої сталі.
Доступно
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Шпатель 127 мм Spear&Jackson

Spear & Jackson
11605PSF/14
350,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Цей кельму можна використовувати з упевненістю, він забезпечує співвідношення ціни і якості, прослужить довше кельми аналогічної ціни.
Показати 1-2 з 2 товарів

Для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт обов’язково знадобляться кельми та шпателі. Щоб процес шпаклювання або кладки йшов планомірно, інструмент має бути належної якості і повноцінно виконувати свої функції. Форма даного інструменту залежить від виду виконуваних робіт.

Шпателя зазвичай багатофункціональні і використовуються при роботі зі шпалерами, плиткою, швами та при  штукатурних роботах.

Кельма – інструмент для роботи з клеями, цементними растворами при кладці цегли, каменю або ж плитки.

По закінченні робіт з даним інструментом його обов’язково потрібно очищати, тоді термін служби його подовжується. Також його ні в якому разі не можна використовувати для витягування цвяхів чи відшкрібання залишків будматеріалів. 

Слід пам’ятати, що якісно підібраний інструмент зекономить ваш час і сили, не буде відволікати від робочого процесу своїми недоліками або поломкою. Тому рекомендуємо вам зупинити свій вибір на продукції світового виробника Spear&Jackson, який дуже гарно зарекомендував себе на ринках Європи та США.

Оперативна доставка по всій Україні, високопрофесійна консультація. Дзвоніть, пишіть нашим менеджерам за телефоном вказаним в контактах або у телеграм-чаті.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння