Ножиці будівельні

Очікується поставка
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Ножиці по металу Eclipse Spear&Jackson

Spear & Jackson
EAS-S
620,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Ножиці Eclipse з прямим і широким вигином представляють собою підпружинені ножиці, які здатні різати холоднокатану сталь товщиною до 1,2 мм або нержавіючу сталь товщиною до 0,7 мм, що робить їх придатними для різних операцій з різання металу в самих різних галузях промисловості.
Показати 1-1 з 1 товарів

Будівельні ножиці Spear&Jackson здатні впоратися з широким вибором матеріалів, довго зберігають гостроту заточування, мають ергономічний, зручний дизайн та максимальний строк служби. Цей інструмент приходить на допомогу в облицювальних та монтажних роботах, а ще в безлічі видків на будівництві. Важливо пам’ятати, що правильне цільове використання подовжує строк служби будь-якого будівельного інструменту. Про решту подбав виробник, який виготовляє свою продукцію відповідно до міжнародних норм і стандартів і гарантує відсутність виробничого браку та дефектів.

Якщо ви бажаєте придбати якісний та надійний інструмент вам варто ознайомитись із асортиментом нашого інтернет-магазину GreenCorridor. Оперативна доставка по всій Україні, високопрофесійна консультація. Дзвоніть, пишіть нашим менеджерам за телефоном вказаним в контактах або у телеграм-чаті.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння