Аксесуари для садового інвентарю

Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Подушка під коліна Spear&Jackson

Spear & Jackson
KNEELER382KEW
650,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
М'яка подушка під коліна для забезпечення ідеального комфорту і підтримки. Усередині подушки п'ять шарів тканини для додаткового комфорту.
Доступно
САДОВИЙ ІНВЕНТАР

Кожаная кобура для секатора Spear&Jackson

Spear & Jackson
HOLSTER1
670,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Ідеально підходить для безпечного і зручного зберігання секаторів.
Показати 1-2 з 2 товарів

Жодна присадибна ділянка не обходиться без садового інвентаря, особливо дача. Там має бути все під рукою, бо навряд чи хтось в процесі роботи захоче повертатися до міста за аксесуарами для інструментів. Потрібно заздалегідь потурбуватися про всі запасні елементи, щоб не завдавати собі додаткового клопоту.

Крім запасних елементів в підкатегорії аксесуари також можна придбати шкіряну кобуру для секаторів. Вона є дуже зручною. Зберігання і перенесення інструмента в такому чохлі гарно впливає на строк служби інструменту.

Не менш цікава і необхідна річ для садівників – це водонепроникна подушка під коліна. Вона набагато спрощує рутинну роботу і допомагає зменшити навантаження на ноги і спину. Сучасний підхід перетворює працю на задоволення.

Оперативна доставка по всій Україні, високопрофесійна консультація. Дзвоніть, пишіть нашим консультантам за телефоном вказаним в контактах або у телеграм-чаті.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння