Плоскогубці, Кусачки, Бокорізи

Доступно
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Плоскогубці Eclipse Spear & Jackson

Spear & Jackson
PW21696/11
790,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Eclipse пропонує широкий асортимент плоскогубців для різання і скручування дроту, захватних стрижнів і інших компонентів для професійних користувачів. Плоскогубці забезпечать хороший захват.
Доступно
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Бокоріз Eclipse VDE Spear&Jackson

Spear & Jackson
PWSF7747/11
960,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Бокоріз Eclipse VDE розроблений для різання проводів, які необхідно вкорочувати або роз'єднувати.
Доступно
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Плоскогубці комбіновані VDE Eclipse Spear&Jackson

Spear & Jackson
PWSF21647/11
950,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Плоскогубці комбіновані VDE Eclipse розроблений для різання проводів, які необхідно вкорочувати або роз'єднувати.
Показати 1-3 з 3 товарів

В даному сегменті товарів  представлений найбільш популярний слюсарно-губцевий інструмент. Бокорізи, кусачки та плоскогубці. З їх допомогою можна впоратись із безліччю різних задач в окремих галузях будівництва та в побуті.
Найпопулярнішими звісно є плоскогубці. Вони використовуються скрізь де треба застосувати силу і в побутових і в професійних цілях. Вони забезпечують  гарний міцний захват, також мають великий зручний діаметр і практично всі оснащені боковим різом для перекушування.
Що стосується бокорізів і кусачок, то це скоріше інструмент для роботи  з проводкою та електрикою. Вони мають ізольовані безпечні ручки для роботи зі струмом і здатні витримувати високе навантаження у відповідоності до заявлених характеристик, які завжди потрібно перевіряти перед початком небезпечних робіт.
В асортименті інтернет-магазину GreenCorridor представлений якісний слюсарно-губцевий інструмент Spear&Jackson зі всіма якісними характеристиками, які виготовлені відповідно до міжнародних норм та стандартів, а також з гарним та ергономічним дизайном. Оперативна доставка по всій Україні, високопрофесійна консультація. Дзвоніть, пишіть нашим менеджерам за телефоном вказаним в контактах або у телеграм-чаті.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння