Заклепочники

Очікується поставка
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Заклепувальний пістолет загального призначення...

Spear & Jackson
2800
730,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Асортимент ручних клепальних інструментів Eclipse пропонує широкий вибір моделей, призначених для використання в легкій промисловості і машинобудуванні.
Показати 1-1 з 1 товарів

Заклепувальний інструмент дозволяє скріпляти декілька шарів матеріалів або деталей. Це самий простий і безпечний спосіб заклепування у порівнянні з іншими. Кріплення таким чином дає більш надійніший і естетичніший результат. Коли ви підбираєте собі даний інструмент, потрібно враховувати сумарну товщину елементів, які заклепуються, вид ручки, а також розміри заклепок, які ви збираєтесь використовувати.

Рекомендуємо зупинити Ваш вибір на перевірених заклепувальних пістолетах Spear&Jackson, які дуже надійно і охайно виконують свою роботу. Наш інтернет-магазин GreenCorridor є офіційним імпортером будівельного інструменту Spear&Jackson, в наявності є всі супроводжуючі документи і сертифікати.

Ви маєте унікальну можливість придбати товар світового виробника, який дуже гарно зарекомендував себе на ринках Європи та США, по доступним цінам. Оперативна доставка по всій Україні, високопрофесійна консультація. Дзвоніть, пишіть нашим менеджерам за телефоном вказаним в контактах або у телеграм-чаті.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння