Ножі будівельні

Доступно
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Ніж складний будівельний і 10 запасних лез...

Spear & Jackson
SJ1750
450,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Міцний суцільнометалевий складаний ніж із зручною м'якою ручкою і 10ма запасними лезами.
Показати 1-1 з 1 товарів

Ножі будівельні зазвичай застосовуються не тільки в даній галузі, цей інструмент необхідний і при реставрації та виготовленні меблів, в електриці, в складських роботах, служби доставки також активно користуються даною категорією товарів. Насправді  це майже універсальний ріжучий інструмент, який неможливо замінити. Але від його характеристик залежить і швидкість просування намічених робіт і їх якість виконання.

Можливості даного інструменту визначаються його параметрами, які необхідно враховувати при купівлі. Від покладених завдань буде залежати, який  тип леза потрібно обрати, яка має бути його конструкція, і з яких матеріалів виконаний інструмент.

Самі популярні є складні та висувні ножі. Висувні більш дешевші, але їх вистачає на менший термін експлуатації, а от складні ножі не тільки довше служать, а й набагато безпечніші для користувача завдяки його повному складанню.

Вашій увазі пропонуються будівельні ножі всесвітньовідомого британського бренду Spear&Jackson, які вирізняються своєю висококласністю матеріалів, надійністю конструкції, ергономічним, продуманим до деталей дизайном.  Придбавши дану продукцію в інтернет-магазині GreenCorridor ви можете самостійно оцінити широкі можливості інструменту, а також пересвідчитись в його надійності і якісних показниках.

Оперативна доставка по всій Україні, високопрофесійна консультація. Дзвоніть, пишіть нашим консультантами за телефоном вказаним в контактах або у телеграм-чаті.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння