Мультитул

Очікується поставка
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Мультитул і ліхтарик Spear&Jackson

Spear & Jackson
SJ1760
970,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Необхідний багатофункціональний набір в комплекті з 7-ламповим світлодіодним ліхтариком
Очікується поставка
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Мультитул 11в1 з молотком Spear&Jackson

Spear & Jackson
SJ1780
660,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Універсальний багатофункціональний інструмент 11 в 1 від Spear&Jackson
Показати 1-2 з 2 товарів

Якщо вас цікавить питання вибору мультитула від британського бренду Spear&Jackson, то наші новинки саме для вас. Багатофункціональні компактні набори з дуже оригінальним і корисним підбором інструментів, які спрощують організаційно-побутові питання під час походів, сімейних відпочинків, риболовлі, довготривалих подорожей і т д. Вони здатні замінити купу інструментів, по суті ви тримаєте в долоні те, що окремо може поміститись в великий ящик.

Інтернет-магазин GreenCorridor пишається представленими позиціями, елементи яких дуже рідко зустрічаються в поєднанні в одній моделі. Виробних постарався зробити максимально вигідну і варіаційну комплектацію.

Наш магазин являється єдиним офіційним представником Spear&Jackson в Україні. Гарантія від виробника, вигідні ціни , оригінальна, унікальна, високоякісна продукція.

Зв’яжіться з нашими консультантами за телефоном вказаним в контактах або у телеграм-чаті і вони вас зорієнтують по термінах доставки, а також нададуть вам більш детальну консультацію з приводу наших товарів.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння