Вимірювально-розмічальний інструмент

Доступно
БУДІВЕЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Рулетка 5м Spear&Jackson

Spear & Jackson
30435HD
480,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Високоякісна і міцна комбінована метрична рулетка
Показати 1-1 з 1 товарів

Неможливо виконати будь-який ремонт без рулеток, рівнів, кутомірів та інших інструментів. Навіть дрібний домашній ремонт потребує спеціального приладдя. Завдяки вимірювально-розмічальному інструменту можна заміряти довжину, градус кута, діаметр і інші важливі показники. Мінімальний набір має бути під рукою у будь-якого господаря. Основний критерій вимірювальних інструментів - це максимальна точність та мінімальна погрішність.

Велику роль при виборі такого помічника відіграє якість його виконання – з якого матеріалу він вироблений, на які умови використання розрахований, скільки він вам зможе прослужити, точність розмітки та розмір погрішності. Якщо ви шукаєте якісний розміточний та вимірювальний інструмент, то ви його знайдете в нашому інтернет-магазині.

В GreenCorridor в даній категорії представлена 5 метрова рулетка Британського бренду Spear&Jackson. Це завжди актуальний і потрібний інструмент. Важко уявити процес зняття замірів без рулетки. Дана позиція виконана з високою точністю, оснащена двостороннім зачепом з магнітом, що дозволяє вимірювати великі відстані без сторонньої допомоги. Також для зручності є кріплення на ремінь і ремінець для зап’ястя. Вона здатна витримувати пошкодження під час використання і падіння. Проста, надійна і зручна конструкція робить користування приємним, а строк служби довгим. Даний товар є фірмовим і сертифікованим, створений для Великобританії, тому якість і дизайн на рівні.

Залишається придбати і перевірити на практиці всі переваги нашого інструменту. Асортимент завжди розширюємо та поставляємо нові товари. Тому звертайтесь з приводу купівлі та консультацій до наших менеджерів у телеграм-чат на сайті або телефонуйте за номерами вказаними у контактах.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння