Садові степлери

Доступно
15 100,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Підв'язувати рослини завдяки машинці практично і швидко. Степлер для підв'язки спеціально розроблений, щоб закріпити стебла рослин до опор.
Показати 1-1 з 1 товарів

Степлер садовий для підв'язки рослин

Садовий степлер або як його ще називають Тейптул (Tapetool) ідеальний помічник для будь-якого садівника або фермера. Ви з легкістю зможете прив'язати стебла рослин до опори, швидко і без пошкоджень для рослини. Підійде для підв'язки винограду, малини, смородини, томатів, а так само для будь-яких декоративних рослин, які мають потребу в опорі при своєму зростанні. Завдяки використанню акумуляторного степлера, швидкість вашої роботи зросте не в один раз.

З легкістю, однією рукою ви можете обробити стебло. Ще однією перевагою садового степлера в тому, що до нього ви можете вибрати не скільки видів стрічок, яка буде оптимальною для ваших потреб. Використовується тільки стрічка, ніяких скоб не потрібно. Скріпили руками рослина і стійку, піднесли степлер, натиснули кнопку і все! Степлер зробить все ефективно сам.

У нашому інтернет-магазині GreenCorridor ви зможете придбати акумуляторні степлер від BlueBird. Ми офіційно поставляємо продукцію прямо від виробника. З усіма питаннями ви можете звертатися в онлайн консультант або чат-бот. Так само залишайте заявку на зворотний дзвінок, наші менеджера вам зателефонують проконсультувати.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння