Капсульні

Доступно
1 300,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Abacide 2 - це засіб для боротьби з шкідниками, в тому числі з енцефалітними кліщами
Доступно
ДОБРИВА

Fungisol Капсульне добриво Mauget

Mauget
fungisol
1 300,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Fungisol - це запатентований фунгіцид, розроблений Mauget Co для мікроін'єкцій дерев. З 1978 року фунгісол ефективний при більш ніж 30 хворобах для великої кількості декоративних, хвойних, пальмових і інших дерев, а також для лікування багатьох листяних та стовбурових захворювань.
Доступно
960,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Vigor 53 являє собою фосфористу кислоту для ін'єкцій калійного дерева Mauget, що забезпечує додаткове калиевое харчування на додаток до фосфітной технології.
Очікується поставка
ДОБРИВА

Stemix Plus Капсульне добриво Mauget

Mauget
stemixplus
610,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Mauget's STEMIX® PLUS - це добриво на водній основі, що використовується в капсулах Mauget для дерев. Оптимальна композиція хелатних мінералів з дуже низьким сольовим індексом і підвищеним вмістом магнію і кальцію, призначена для стимулювання зростання як листя, так і коріння.
Очікується поставка
1 300,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Abasol - комбінований продукт, який об'єднує кошти від комах (інсектицид) і хвороби (фунгіцид) в одному простому застосуванні.
Очікується поставка
720,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Tebuject-16 є фунгіцидом триазола, який пригнічує синтез стеринів, необхідних для розвитку грибка.
Показати 1-8 з 8 товарів

З 1957 року компанія Mauget почала своє існування для виробництва високоякісних ін'єкцій для дерев. З тих пір співробітники не зупиняються на розробках і продовжую робити дослідження в сфері ботаніки, що б поліпшити якість і дію своєї продукції. Добрива від Mauget інноваційні, унікальні та ефективні. Більш того, вони безпечні для навколишнього середовища.

Хто може використовувати добрива Mauget? Фахівці з лікування садових дерев: листяних, хвойних, плодових та інших. Застосовується засіб у стовбур дерева. Використання не складе ніяких труднощів і спеціального устаткування. Дерево вбере саме засіб без відшарування кори або інших побічних ефектів. Вводиться засіб під тиском в стовбур дерева і з цього потрапляє в камбій стовбура. Всі добрива в зручних капсулах зі спеціальною системою введення, що зручно для використання та зберігання.

Якщо вам потрібно швидке і просте використання, безпечне лікування і швидкі результати - вам потрібні продукти Mauget.

Від чого може врятувати добриво Mauget:

- якщо пошкоджені коріння дерева
- з'явилися шкідники на стовбурах
- різноманітні захворювання дерева
- тріщини, опіки та інші пошкодження

Відгуки після застосування засобу ви можете знайти по всьому світу. За всі роки компанія відмінно впровадила довіру до своїх продуктів. Дотримані всі стандарти якості. Ефект ви можете побачити до 7ми днів після застосування. Вся серія засобів екологічно безпечна і має комплексний вплив на дерева.

Наші менеджери з радістю проконсультують з усіх видів капсульного добрива торгової марки Mauget. У кожній картці товару указное для чого варто застосовувати засіб, а так само є каталог з детальним описом. Інструкція по застосуванню дуже проста. Так само ми можемо вам порадити фахівців, хто може вилікувати ваші рослини за допомогою даних засобів. Так само, хочемо зазначити, що при покупці великої кількості є спеціальні ціни. Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок, що б наші менеджери відповіли на всі ваші запитання.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння