Кущорізи

Доступно
6 300,00 ₴
1 Відгуки
Недостатньо товарів на складі
Стрижка живоплоту з допомогою кущоріза Swift з легкістю підстриже саму густу огорожу. Хедж-тріммер, іншими словами кущоріз, є частиною лінійки високотехнологічних інструментів для виконання робіт по догляду за садом.
Показати 1-3 з 3 товарів

Кущоріз - це  інструмент для обрізання кущів, топіарів, живоплотів і т.д. Його можна вважати універсальним інструментом в роботі з зеленими насадженнями. Він підійде як для професійного так і для домашнього користування і значно зекономить ваш час.

В нашому інтернет-магазині GreenCorridor представлені всі можливі варіанти кущорізів: акумуляторні, електричні, механічні і бензинові. Застосовувати їх можна також по-різному, навіть у видках боротьби з бур’янами у важкодоступних місцях.

Немає нічого приємнішого за споглядання на власну вдало виконано роботу. Із кущорізами SWIFT та Blue Bird це абсолютно можливо, він прискорить і полегшить процес перетворивши його на задоволення.

Оперативна доставка по всій Україні, високопрофесійна консультація. Дзвоніть, пишіть нашим консультантами за телефоном вказаним в контактах або у телеграм-чаті.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Тип роботи
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння