Електрофумігатори

Доступно
215,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Електрофумігатор з рідиною, призначений для боротьби з комарами та іншими літаючими комахами. Забезпечує багато годинний захист від комах, до 460 годин (близько 8 тижнів). 
Показати 1-2 з 2 товарів

Електрофумігатор - що це і навіщо використовувати

Комар тільки на перший погляд здається нешкідливим комахам. Але щоліта він приносить клопоти на відпочинку і удома. Для захисту від цього набридливого компаньйона існує спеціальний пристрій - фумігатор. Це пристосування відлякує настирливих комарів, більш того, він може їх знешкодити. Але хочемо відзначити, що для людини цей прилад повністю безпечний.

Давайте розберемося, як працює електрофумігаторів. Усередині пристрою є спеціальна пластина. При її нагріванні виділяються отруйні для комарів елементи, які після поглинання комах призводить до його загибелі. Дане пристосування стало популярним, так як рятує не тільки від комарів, але і від інших паразитів.

Існує два види фумігаторів - електричні та піротехнічні. Можуть заповнюватися як пластинами, так і спеціальними флаконами. Але ефективність від наповнювача не змінюється. Єдина відмінність в зручності використання флакона, що кожен раз не доведеться вставляти нову пластину. Після початку роботи пристрою ви побачите результат приблизно через 20 хвилин. З цього, що б вночі вас не будив настирливе дзижчання комарів, встановіть і увімкніть його заздалегідь на кілька годин.

Не забудьте провітрити приміщення під час використання електрофуміатора. Навіть з відкритим вікном буде діяти засіб і комахи не стануть залітати в кімнату. Робота приладу полягає в тому, що коли ви включите його в розетку, починає нагріватися і йдуть випаровування.

У свою чергу піротехнічні спіралі почнуть діяти відразу після підпалу. Другий вид електрофумігаторів краще застосовувати на вулиці, наприклад, в альтанці. Так як випаровування буде на багато інтенсивним. Замінювати пластину варто після 10 годин безперервної роботи. У свою чергу електрофумігаторів працює з рідиною замість пластин, починає працювати трохи швидше і довше. Наприклад, фумігатор з флаконом можна використовувати протягом 45 днів. Але хочемо звернути увагу, що в режимі активної роботи його можна використовувати не більше 10 годин.

У нашому інтернет-магазині Greencorridor ви можете вибрати електрофумігаторів підходить під ваші потреби. Так само у нас є в наявності запасні пластини і рідини. Якщо виникнуть питання, ви завжди можете звернутися до наших фахівців за безкоштовною консультацією. Доставка осущесвтяляется по всій Україні.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Вид засобу
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння