Пастки для комах

Очікується поставка
ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

Пастка для ос, шершнів і мух Arox

Arox
30939
170,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Пастка створена виключно на природних компонентах для контролю активності ос, шершнів (Vespidae) і поширених видів домашніх мух.
Показати 1-2 з 2 товарів

Пастка для комах дуже актуальне пристосування в літній період. Всі ми любимо відпочивати на дачі чи на пікніку в теплі дні. Але процес відпочинку нам можуть зіпсувати комахи, а саме мухи, мошки, оси, шершні і комарі.

Так само потрібно врахувати, що вони можуть переносити безліч хвороб і мікробів. Варто убезпечити себе і своїх близьких. І що б ми не хапалися за тапки, газети і все що можна знешкодити докучливу комаху, на допомогу приходять пастки для комах.

Один з найбільш безпечних, ефективних і біологічно чистих способів обрьби. Пастки є багаторазовими і потрібно своєчасно міняти рідину. Змінна рідина так само є у нас в наявності.

Дозвольте собі проводити відпочинок з комфортом!

Зверніть увагу, що пастка для мушок встановлюється поруч з продуктами, а пастку для мух ос і шершнів категорично не можна встановлювати в житловому приміщенні.

В інтернет-магазині Greencorridor ви знайдете широкий вибір пасток для комах за вигідними цінами! Наші фахівці допоможуть вибрати необхідний товар і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Вибирайте тільки якісний товар від перевірених торгових марок. Ваше здоров'я у ваших руках!

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Вид засобу
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння