Сухий газон

Доступно
ДЛЯ САДУ ТА ГОРОДУ

Зелений газон. Біомат

3034626
78,00 ₴
Недостатньо товарів на складі
Продаж сухого газону йде в метрах погонних Вартість - 78 грн м\пог
Показати 1-1 з 1 товарів

Технологій створення газонів досить багато. Але чи чули ви про такий спосіб як Сухий газон? Це ідеальна альтернатива садівництва!

Сухий газон (Біомат) - це полотно в яке вшиті насіння газонної трави DLF Sport Profi з добривами ICL. Одночасно ви отримуєте якісне насіння, які відразу отримають необхідні мікроелементи для проростання. Вам не доведеться додатково купувати упаковки підгодівлі для газону.

Проводиться Біомат за німецькою технологією з огляду на всі сучасні європейські стандарти екологічності. Дана технологія має безліч переваг! Дуже проста укладка без додаткових інструментів, таких як сівалки і катки.

Крім красивого газону ви отримаєте захист для вашого грунту від ерозії. Ви з легкістю зможете здійснити укладання Біомат на будь-якій поверхні, так як сухий газон приймає форму ландшафту. Завдяки тому, що можна використовувати обрізки, є можливість укладати сухий газон в будь-якому місці вашої ділянки.

Після укладання насіння захищені від птахів і вимивання при поливі поверхні, а так само проростання бур'янів. Натуральна основа розкладеться протягом двох років.

В інтернет-магазині Greencorridor ви можете купити сухий газон (біомат) за доступними цінами ис гарантією якості.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння