TDS-метри (Солемери)

TDS-метр - це невелике ручний пристрій, що використовується для індикації загальної кількості розчинених твердих речовин у воді. Оскільки розчинені іонізовані тверді речовини, такі як солі і мінерали, збільшують провідність розчину, TDS-метр вимірює провідність розчину і оцінює у цієї категорії хворих.

Що насправді являє собою TDS: Total Dissolved Solids.

Після того, як вода падає на землю у формі дощу, вона розчиняє мінерали, присутні в грунті, через яку вона проходить. Оскільки мінерали розчиняються, вони залишаються у воді з різними рівнями концентрації. Це природний процес, який допомагає надати воді «правильну» концентрацію, злегка підвищивши pH води. Найбільш поширеними мінералами, що містяться у воді, є кальцій, магній і натрій.

У деяких районах країни рівень розчинених мінералів у воді вище, що робить її «жорсткої», а в інших районах рівень води нижче. Все, що нижче 200 мг / л (або частин на мільйон), норма, а якщо 100 мг / л - відмінно.

Оскільки рівень TDS опускається нижче цього рівня (при видаленні мінералів), вода має нижчий pH і стає більш кислою або корозійної. Це викликає помітну різницю в якості води. Рівні TDS вище 400 мг / л вважаються непридатними для пиття.

Знання вашого рівня TDS важливо, коли ви розглядаєте пом'якшувач води для вашого будинку. Пом'якшувачі води можуть захистити труби і сантехніку, зменшити плями на посуді і душової кабінки, при пранні речі залишатимуться яскравими і багато іншого. Зверніть увагу, що фільтр для води не пом'якшують воду.

TDS-метри не вимірюють забруднення води. Він не покаже, чи придатна вода для використання. Деякі корисні для здоров'я мінерали, такі як калій, магній і кальцій, можуть насправді викликати зашкалювання показників. Таким чином, будь-який фільтр для води з ремінералізатором буде робити протилежний вплив на вимірювач TDS, ніж ви очікуєте. Вода також може містити важкі метали, такі як свинець, або інші забруднюючі речовини, пестициди, фармацевтичні препарати або шестивалентний хром. Лічильник TDS не побачить ці забруднення.

В інтернет-магазині Greencorridor ви знайдете відповідний для вас TDS-метр. За консультацією щодо вибору можете звертатися в телеграм-чат

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння