Цифрові термометри

Цифрові термометри часто використовуються садівниками як садового термометра і ідеально підходять для використання в теплиці, в саду або на дачі для моніторингу мінімальних рівнів температури в холодні місяці, коли мороз може бути небезпечним для рослин, а також для спостереження за максимальна температура в теплу пору року . Є термометри для вимірювання температури грунту або води для поливу.

Термометри внутрішні / зовнішні

Внутрішньо-зовнішні термометри - це термометри, які дозволяють вимірювати температуру як всередині, так і зовні за допомогою одного і того ж приладу. Однією з основних цілей цього типу садового термометра є вимір температури зовнішнього повітря всередині будівлі або будинку, що виключає необхідність виходу на вулицю для вимірювання температури.

Термометри для грунту, компосту і пропагатора

Грунтові термометри часто потрібні в сільському господарстві і садівництві для перевірки температури грунту і компосту. Наші садові термометри для вимірювання температури грунту мають зелений верх, щоб допомогти з визначенням місця розташування.

Настінні термометри

Настінні термометри ідеально підходять для використання вдома і в саду. Є широкий асортимент традиційних дерев'яних або пластикових садових настінних термометрів з простим і стильним дизайном.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете цифрові термометри для будь-яких садових цілей. За консультацією звертайтеся в онлайн-чат.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння