Кондуктометри (EC-метр)

Що таке EC-метр (Кондуктометр)?

EC-метр або вимірювач електричної провідності використовується в гідропонному садівництві для вимірювання електричної провідності поживних розчинів, щоб забезпечити регулювання поживних речовин, солей і інших елементів для більш здорового росту рослин.

Вимірювання EC дозволяє садівникові використовувати математичну формулу для визначення загальної кількості розчинених твердих речовин (TDS) в розчині. Кондуктометри і pH-метри використовуються, щоб допомогти вдосконалити поживні розчини для рослин. Гідропонні системи використовують багатий поживними речовинами розчин і поживні середовища для заміни ґрунту.

EC-метр або кондуктометр - це пристрій, призначений для вимірювання провідності рідини. У цьому випадку він вимірює електричну провідність живильного розчину, в якому вирощуються рослини. Базова вода, така як деминерализованная вода або дощова вода, матиме свідчення ЄС, рівні 0. При додаванні твердих речовин вони приносять з собою іони, які необхідні для електропровідності води. Чим вище число іонів у воді, тим більше буде провідність. Відповідно, більша кількість іонів в заданій кількості води зазвичай означає більш високий вміст поживних речовин в перерахунку на розчинені тверді речовини.

Вимірюючи провідність живильного розчину, виробники можуть відстежувати кількість поживних речовин (солей) і змінювати їх при необхідності. Це важливо при вирощуванні різних видів культур, так як різні рослини потребують різної кількості поживних речовин. Моніторинг розчинених твердих речовин допомагає забезпечити оптимальне середовище вирощування для конкретного рослини.

Зверніть увагу, що при використанні EC-метра ви також повинні враховувати відхилення температури в своєму рівнянні. Більш теплі і більш холодні температури спотворюють провідність і повинні бути скориговані.

У нашому інтернет-магазині ви надіти кондуктометри за вигідною ціною з доставкою по Україні. Якщо у вас виникнуть питання - звертайтеся в чат до наших менеджерів за консультацією.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння