pH-метри/Кондуктометри (EC-метри)

Кожен садівник повинен мати в своєму арсеналі вимірювач pH і електричної провідності (EC). Ці вимірники є важливими інструментами аналізу субстрату. Навіщо? Щоб швидко зробити аналіз грунту або води для поливу на рівень поживних властивостей на основі pH субстрату і значень EC.

Вимірювач pH і EC повинен бути простий у використанні і забезпечувати виробників точними значеннями. За визначенням, pH - це негативний логарифм концентрації іонів водню в розчині субстрату або показника кислотності розчину. Чим більше іонів водню в розчині, тим нижче (більш кислим) буде значення pH, і навпаки.

Як прилад дає показники?

Сучасні лічильники мають один зонд, який містить два типи електродів. У водному розчині електричний струм проходить від контрольного електрода в вимірювальну комірку, потім по дроті зі срібла / хлориду срібла до вимірника. Може відобразитися значення pH (в мілівольтах) являє собою різницю між вимірювальної осередком і електричним струмом, створюваним електродом порівняння.

Моніторинг та управління рН субстрату і ЄС за допомогою комбінованого приладу кондуктометрів і pH-метра повинні бути першочерговими завданнями при вирощуванні квіткових і листяних культур. Без оперативної інформації та належним чином функціонують приладів не можна приймати рішення про харчування ваших вирощуваних культур.

У нашому інтернет-магазині Greencorridor є портативні комбіновані pH-метри / Кондуктометри (EC-метри). Вони прості у використанні і допоможуть вирощувати ідеальні садові рослини на радість вам або клієнтам.

Фільтрувати за

Бренд
ещё... свернуть
Фильтр
Товар додано в список побажань
Товар додано для порівняння